22. 03. 2021

Podpora a další tréninkové plány pro každou výkonnost

Chceme, aby bylo běhání co nejradostnější. Proto Český běh žen Ostrava připravil pro své současné i budoucí fanoušky další podporu v příjemném úsilí o „jarní rozběhy“. Máme pro vás tedy tři novinky: tréninku na 5 km, rozběhání z chůze a individuální poradnu.

Osvěžení paměti pro přípravu na závod na 5 km pro vás připravil guru ženského běhu Eda Kožušník a plán si můžete stáhnout zde >. Protože je vás ale určitě dost, které jste musely omezit běhání nebo pohyb (ať už kvůli zimě nebo situací všude kolem), a teď se potřebujete znovu rozběhnout, rozhodli jsme se vám nabídnout ještě i Edův kurz, který vás „rozběhne z chůze“. Zvládnete to (stejně jako trénink na 5 km) za pouhých 28 dnů. Kurz je zdarma a začíná 29. března. Můžete využít podporu pro sebe nebo poslat plán ROZBĚHNI SE Z CHŮZE kamarádkám ve svém okolí, které pokukují po běhu. Pomůžete je tak rozběhat. A kdo ví, možná spolu poběžíte v Ostravě Český běh žen.

A pokud se potřebujete na cokoli o běhání zeptat, je tady individuální poradna. Eda je zde pro vás online v čase, který si vyberete TADY. Dostanete radu přesně na míru pro vás.